Донецкий (donrf) wrote,
Донецкий
donrf

Новости блокады

Нельзя отрицать что последние два дня противостояние между блокадниками и властями достигло пика, в связи с чем стоит посмотреть что нам сообщают соратники раненного в ж..Сэмэна и немного подумать. Новости на языке оригинала, краткий перевод под новостью:

Вчера:

"На станції Куп'янськ було виявлено 3 поїзди із вугіллям, що надійшли із Росії. До великого здивування було виявлено велику кількість проросійсько-налаштованого населення. На місце тимчасової дислокації групи приїхало близько двохста тітушок, близько ста працівників поліції, “космонавтів” та вийшли місцеві жителі-прихильники Добкіна та Кернеса. Спостережну групу Штабу Блокади, яка склалась із двадцятьох бійців Внутрішнього Корпусу Батальйону Донбас і Айдар та Добровольчого Руху ОУН, місцеві жителі Куп'янська зустріли вигуками “майдануті”, “бандерівці”, “фашисти”. Шквал зомбованого обурення з боку місцевих відбувався у кращих традиціях стику 2013-2014 років, що переконує у лише у активній згоді із торгівлею з країною-агресором під час війни."

Коротко - разведка блокадников поехала в Купянск, там столкнулась с местными, недовольными тем что их город останется без работы, разведка проведена, редут будет установлен на следующей неделе.

"В останні дні почастились випадки незаконного затримання громадян України, які їдуть на ротацію на редути Блокади і до дому на відпочинок. Співробітники поліції Донецької та Луганської областей, ссилаючись на накази Міністра внутрішних справ Авакова та заступника голови Нацполіції Аброськіна, намагаються під будь-якими приводами незаконно вилучати офіційно зареєстровану зброю, під будь-якими приводами затримувати машини, якими пересуваються учасники блокади та волонтери. Також у громадян незаконно переписують IMEI мобільних телефонів, в порушення закону, без їх згоди збираються персональні дані, що супроводжується вилученням паспортів і переписуванням даних без присутності власника паспорту."

Коротко - полиция пытается восстановить торговлю, но активно действовать боится, перехватывает тех кто едет на ротацию, но и их не задерживают, а переписывают имеи телефонов.

Сегодня:

"Українці Великобританії вимагають перевірки законності прибутку, отриманого вашим торговим партнером Ахметовим згідно з британським антикорупційним законодавством (UK Bribery Act) і британським антитерористичним законом (UK Counter-Terrorism Act). "У разі підтвердження факту фінансування тероризму українці Лондона вимагають накласти на Ахметова відповідні санкції з конфіскацією майна на користь України". Петро Олексійович, є інформація що розслідування розпочнеться найближчим часом. І не тільки по Ахметову. І це поки що квіточки. Ягідки будуть попереду.
Добраніч і удачі, пане президенте"


Какие то непонятные английские укры требуют проверить Ахмет-хана и Порошенка по поводу финансирования терроризма(кто это - посудомойки и работники свиноферм?), и британские копы ПРОВЕРКУ НАЧАЛИ. Вы в чудеса верите?

"Зв'язок з Редутом "16 добровольчий" у Кривому Торці відновлено. Уточнюємо інформацію. На Редут прибула спецгрупа СБУ під командуванням майора Остафейчук. Мобільний зв'язок зник "сам собою". У складі групи БТР і кілька мікроавтобусів. Йде перевірка документів і фотографування. Старший групи СБУ розповідає казки що проводить "антитерористичну операцію" яка ніяк не пов'язана з Блокадою :) З Редуту Запоріжжі в Бахмуті повідомляють, що туди раніше також прибула група, але спецназу поліції. Штаб буде інформувати про зміну ситуації."

На редут прибыли СБУшники, но арестовывать кого либо не стали, а просто проверили документы, как "сепаров" стрелять и в ров скидывать, то ничего, а здесь...прям девицы застенчивые, правда потом:

"Новоспечений заступник голови нацполіції Аброськін підписав наказ про силовий розгін блокади торгівлі на крові. До 20 березня – учасників блокади планують взяти під варту. Більше того, Аброськін санкціонував застосування зброї проти блокувальників!"

Аброськин подписал приказ арестовать всех блокадников до 20 марта, выложено фото приказа, почему то с подписью но без печати и углового штампа...видно фотошоп Сэмэн и компания не освоили.

"Щодо ситуації у Кривому Торці. Остання інформація була, що спецгрупа СБУ за підтримки БТР і спецназу поліції намагається вилучити у учасників Блокади офіційно зареєстровану зброю. Потім з Редутом у Кривому Торці знову зник зв'язок. Жоден мобільний телефон не відповідає. Тільки що подзвонили з регіонального Штабу Блокади у Білій Церкві. За їхніми словами, з ними вийшов на зв'язок один з учасників Блокади і повідомив , що під прикриттям БТР і спецназу поліції йдуть затримання на Редуті. Потім зв'язок знову зник. Обставини в даний момент з'ясовуються. Інформація перевіряється"


Крайне мутное сообщение - ДВА ЧАСА доблестные спецназовцы не делали ничего, потом вдруг аресты, еще и под прикрытием БТР(это как??). БТР может стрелять, давить, но арестовывать...

"О 21:00 ЗУСТРІЧАЄМОСЬ НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Сьогодні правоохоронці вдались до силового розгону блокади.
Учасників блокади торгівлі з окупантами, які стоять на Редуті "16 добровольчого батальйону", жорстоко побили та заарештували.
О 21:00 збираємось на Майдані Незалежності на підтримку хлопців!"

Коротко - все на Майдан, наших бьют. Впрочем сегодня, не дожидаясь даже повода, а что "звиряче побиття" и "незаконные аресты" это повод по моему ясно:

"Боевики «Национального корпуса» («Азова») попытались замуровать отделение «Сбербанка России» в районе Золотых ворот в Киеве. «Речник» азовцев Александр Алферов пояснил их действия так: «Если государство не может закрыть российский банк, то это сделает общественность. Количество российских банков, которые финансируют войну на Донбассе, только растет».
«Подобные стены должны расти по всей Украине, а потом и вокруг нее, чтобы навсегда отгородиться от страны-агрессора — Московии», — уточнили свои дальнейшие планы азовцы.
Помочь замуровывать отделение банка взялись также боевики «Правого сектора». На акции присутствовали депутаты ВР Андрей Билецкий и Олег Петренко. "


Итак, что мы имеем, а есть у нас резкое усиление давления на хунту, со стороны явных марионеток, при чем давление по всем фронтам - это и блокада, и старые- добрые методы 2013 года - с избиениями онижеветеранов, провокациями силовиков и спецслужб и провокацией общественности. Думая завтра станет более ясно, но пока...пока похоже на то что поросенка Петра толкают в херои, а договорнячки ведут к окончательному срыву. А это ВОЙНА.
Tags: Блокада, Сэмэн, укропы
Subscribe

 • Карты, деньги, две трубы

  Над интервью Новака конечно можно и постебаться, особенно вот с этого: «Не только спасибо не сказали, но и ведут себя, как будто им кто-то…

 • Политические маневры

  "С учётом складывающегося непростого положения дел в урегулировании конфликта на юго-востоке Украины лидеры поручили своим политсоветникам и…

 • Надападаждать

  Всегда поражали две вещи в украинской политике Кремля - нежелание делать вобще что либо и непонимание реалий. При чем сквозит это у всех, от…

promo donrf october 28, 2017 15:54 23
Buy for 10 tokens
Не являюсь любителем регламентации чего либо, но, с ростом популярности блога, столкнулся с тем что комментарии под моими постами превратились в подобие помойки, на которой особо одаренные личности реализуют свои мазохистские фантазии путем регулярного выпрашивания бана. Так как я сам человек…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments